יום הרווקים הסיני

היום הוא יום הרווקים הסיני הוא יום מיוחד בו הרווקים הסיניים חוגגים את היותם רווקים. הספרה 1 מייצגת אדם יחיד ולמעשה, התאריך 11.11 הוא תאריך שנבחר כדי לציין את הכוח שיש לאדם כאשר הוא לבדו.

במקור של יום הרווקים הסיניים הוא אי שם בשנת 1993 באוניברסיטת נאנג'ינג. בשנים האלה חגגו באוניברסיטה את היום הזה, והוא קיבל את השם יום הרווקים כיוון והוא מורכב מהספרה 1. התופעה הזו תפסה תאוצה ולמעשה מאז הפכה לחג של ממש.

היום הזה הוא חגיגה. סיבה למסיבה לאנשים רווקים. כיום, הוא כבר נחגג בכל העולם, ומסורות רבות תופסות תאוצה בתאריך ה11.11. לדוגמא, במדינות רבות זהו יום מקובל במיוחד לבליינד דייטים.

בשנת 2011 היה יום רווקים יוצא דופן. אחת למאה ישנו יום רווקים עם שישה "1" במקום ארבעה. כיוון שכף החגיגות קיבלו תפנית מפתיעה והחגיגות עלו רמה. בשנה הזו התחילו המבצעים המדוברים, שמאז לא פסקו. ואנו נהנים מהם כל שנה.

כל שנה ב11.11 ישראלים רבים נהנים מקניות בחנויות השונות, וכמובן איך לא, באלי אקספרס. שיאי קניות נשברים בכל שנה ברחבי העולם ומסקרן מאוד לדעת, מה יקרה השנה בשנת קורונה. אנו צופים שהקניות יעלו רמה ויגיעו לגבהים חדשים, כיוון ואנשים רבים ברחבי העולם נמצאים בבתים ולמעשה אין לי הרבה מה לעשות חוץ מלרכוש באינטרנט.

  • רק לתקופת הקורונה
  • עסקים עוזרים לעסקים
  • עושים כל מה שאפשר

-בקרוב-